2fázové čištění podlah

Víte, že čerstvě vytřená podlaha není čistá? Špína ve spárech reaguje s vodou a zažírá se hluboko do betonu. My ale dokážeme spáry dlouhodobě vyčistit díky speciálnímu roztoku, který zamezí jejich zanášení.


2 fáze pro perfektní čistotu


Toalety, kuchyně, výrobní haly, školy – tady všude je nutná perfektní čistota. Díky 2fázovému čištění vám ji zaručíme: precizně vyčistíme podlahu a zamezíme zanášení špínou.

Napiště nám

Výhody

 

2 roztoky pro dlouhodobý účinek

Při čištění používáme dva speciální roztoky: první podlahu vyčistí a vytlačí zažranou špínu, druhý změní strukturu betonu a uzavře spáry. Díky druhému roztoku se spáry po vyčištění nezanáší.

 

2 roky garance

Garantujeme 2 roky čistých spár. Podlahu stačí pravidelně vytírat, druhá fáze čištění vydrží celý rok a ochrání spáry před zanášením.

 

Náš stroj se dostane všude

Používáme menší čisticí stroj, díky kterému dokážeme vyčistit i hůře dostupná místa, například schody nebo prostor pod toaletou.

Kontakt

Zajímají vás naše produkty nebo se chcete zeptat, co můžeme nabídnout právě vám? Napište nám, nebo nám tu na sebe nechte kontakt. Brzy se vám ozveme.

Produkty EcoStep vám přijedeme předvést přímo do vaší firmy, nebo si je můžete sami otestovat. Pokud po testovací době nebudete spokojení, zaplatíte jen materiál použitý na montáž a fungování produktu. Stačí nám napsat.

Zobrazit všechny reference
Do e-shopu