S pravidelnou údržbou

Bezvodé pisoáry EcoStep u nás získáte za 1 Kč – stačí nechat pravidelnou údržbu na nás. Snížíte tak svou počáteční investici a my za vás zajistíme bezproblémovou funkčnost pisoárů.


Pokud se domluvíme na pravidelné údržbě po dobu 3 let, získáte od nás za 1 Kč: bezvodý pisoár P1.1 nebo P8, instalační set, ventil, klíč, bioblock Fresh, sprej a 1 l biologického čističe.


Pravidelná údržba zahrnuje veškerou péči potřebnou pro funkčnost bezvodých pisoárů. Každé 4 měsíce se postaráme o čištění pisoárů a odpadu, výměnu ventilu a bioblocku, náhradní vůni, test systému a výměnu infocedule. Cena zahrnuje i práci a dopravu po ČR.

Napiště nám

Výhody

 

Bezvodý pisoár za 1 Kč

Za 1 Kč od nás získáte pisoár P1.1 nebo P8 s veškerým příslušenstvím a se slevou na montáž.

 

Garantujeme funkčnost

Každé 4 měsíce provedeme kompletní údržbu bezvodých pisoárů. Do další návštěvy garantujeme funkčnost – pokud bude jakýkoliv problém, opravíme ho zdarma.

 

Smlouvu můžete předčasně ukončit

Pokud se rozhodnete pisoáry udržovat sami, můžete smlouvu předčasně ukončit. Uhradíte cenu bezvodého pisoáru.

Kontakt

Zajímají vás naše produkty nebo se chcete zeptat, co můžeme nabídnout právě vám? Napište nám, nebo nám tu na sebe nechte kontakt. Brzy se vám ozveme.

Produkty EcoStep vám přijedeme předvést přímo do vaší firmy, nebo si je můžete sami otestovat. Pokud po testovací době nebudete spokojení, zaplatíte jen materiál použitý na montáž a fungování produktu. Stačí nám napsat.

Zobrazit všechny reference
Do e-shopu